Wtorek, 2024-04-16

TELEFON - PRZEDSZKOLE 627 844 491

Ślubowanie klasy pierwszej - 20.X.2015

"Ślubuję uroczyście!
Będę starał się być dobrym i uczciwym.
Będę strzegł honoru i dobrego imienia szkoły.
Będę szanował swoich nauczycieli,
przełożonych i rodziców.
Będę uczył się tego co piękne.
Będę kochał swoją Ojczyznę.”

20.X.15 odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie klasy pierwszej. Na początku uroczystości wystrojeni w galowe stroje pierwszoklasiści zaprezentowali występ artystyczny . Pięknie recytowali wiersze , śpiewali piosenki i tańczyli. Następnie dzieci złożyły uroczyste ślubowanie. Ślubowali być dobrymi uczniami , szanować rodziców i nauczycieli oraz kochać swoją ojczyznę. Po ślubowaniu Pani Dyrektor mgr Mirosława Malinowska dokonała pasowania uczniów.

Na pamiątkę uczniowie otrzymali dyplomy i wiele prezentów. Na koniec zaproszeni goście, rodzice i uczniowie udali się na słodki poczęstunek.

Ślubowanie uczniów klasy I to ważne wydarzenie w życiu naszej szkoły.

Życzymy wszystkim pierwszoklasistom, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów, koleżanek i pracowników szkoły :)